BGR FİLO SIKÇA SORULAN SORULAR

 • 01

  NASIL ARAÇ KİRALAYABİLİRİM?

  Araç kiralama hizmetini www.bgrfilo.com adresi üzerinden veya 0850 302 92 92 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz destek@bgrfilo.com adresine mail atarak fiyat teklifi ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.
 • 02

  ARACI NEREDEN TESLİM ALABİLİRİM ?

  Talep ettiğiniz araçla ilgili sözleşme yapıldıktan sonra merkez ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Ofisimize gelemediğiniz durumlarda aracınızı bulunduğunuz noktaya biz teslim edebiliriz.
 • 03

  KİRALADIĞIM ARACI KİMLER KULLANABİLİR ?

  Aracı kiralayan bir şirket ise, şirket bünyesinde çalışan her personel aracı kullanabilir. Ancak kiralayan şahıs ise ve o şahıs dışında kişi veya kişiler aracı kullanmak için BGR FİLO'ya yazılı olarak kullanacak kişilerin kimlik bilgilerini, ehliyetinin göndererek onay alması gerekmektedir.
 • 04

  KİLOMETRE SINIRI VAR MI ?

  Araç kiralama sözleşmelerinde müşterinin istediği km sınırına göre teklif verilmektedir. Sözleşmede belirtilen km sınırına göre kiralama süreci devam etmektedir. Eğer bu km sınırı üzerine çıkılırsa yine sözleşme de yer alan km aşım bedeli kadar ek ödeme yapılır.
 • 05

  GÜNLÜK ARAÇ KİRALAYABİLİR MİYİM ?

  BGR Filo, sadece uzun dönem araç kiralama hizmeti vermektedir. Bu yüzden günlük araç kiralama konusunda hizmet vermemekteyiz.
 • 06

  KAZA HALİNDE NE YAPACAĞIM ?

  Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, BGR FİLO Çağrı Merkezini 0850 302 92 92 no'lu telefondan aramalısınız
 • 07

  BAKIM YAPILIRKEN İKAME ARAÇ VERİYOR MUSUNUZ ?

  Aracın bakımında herhangi bir ikame araç desteği vermiyoruz. Ancak hasar durumunda, BGR FİLO araca eşdeğer veya bir üst grubu aracı en kısa zamanda hizmetinize sunar.
 • 08

  KİRALADIĞIM ARAÇLA YURT DIŞINA GİDEBİLİR MİYİM ?

  Kiralamış olduğunuz araçlar yalnızca Türkiye'de kullanılabilir. Ancak özel bir durumda kısa süreliğine yapılacak yurt dışı seyahatlerine yazılı dilekçe ile başvurarak uygunluk talep edebilirsiniz.